Skontaktuj się w sprawie interesującego Cię leczenia:

Implantologia, Chirurgia

dr n. med. Grażyna Szpak

grazyna.szpak@op.pl

tel. kom. 602 315 107

tel. 48 85 652 45 26

Stomatologia, leczenie zachowawcze, protetyczne,

endodentyczne, wybielanie zębów

lekarz stomatolog Małgorzata Cybulska

lekarz stomatolog Anna Szpak

tel. 48 85 652 45 26

tel. 48 85 651 13 43

tel. kom. 48 883 000 044

Jeżeli chcesz zadać nam pytanie lub umówić się na wizytę wypełnij formularz i wyślij. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

Wybierz dział do kontaktu:

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Wiadomość

Historia

Początki idei powstania specjalistycznej Przychodni sięgają 1987 roku, gdy dr n. med. Grażyna Szpak – adiukt Akademii Medycznej w Białymstoku otworzyła własną praktykę stomatologiczną.

Dzięki powiększającej się liczbie zadowolonych pacjentów w 1992r. stało się możliwe utworzenie Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „DENT-PLAST” Specjalistycznej Przychodni Stomatologii i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej dr Grażyna Szpak. Pionierskie doświadczenia w zakresie implantologii zdobywała w renomowanych centrach implantologicznych we Francji i Niemczech. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom pacjentów zatrudniła lekarzy, dzięki czemu powstał doświadczony zespół lekarski  „Dent-Plast”.

Dr Grażyna Szpak od 1992r. z powodzeniem wszczepia pacjentom implanty zębowe. Zdobyte przez te lata doświadczenie i systematycznie podnoszone kwalifikacje na kursach w kraju i za granicą są gwarancją profesjonalnego wykonywania zabiegów implantologicznych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć światowych w tej dziedzinie.

Dr n. med. GRAŻYNA SZPAK – specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej posiada najdłuższe w regionie północno-wschodniej Polski  25-letnie DOŚWIADCZENIE W IMPLANTOLOGII.

Od 1994 roku w „DENT-PLAST” przeprowadzane są zabiegi przy udziale anestezjologa, zabiegi w znieczuleniu ogólnym (narkozie) i zabiegi dla osób z podniesionym poziomem lęku. Pacjenci Przychodni mają do dyspozycji na miejscu pracownię rentgenowską.

 

Decydując się na leczenie w Praktyki Dent- Plast mogą być Państwo pewni, że za wiele lat będą mogli Państwo być ciągle naszymi Pacjentami – firma planuje swój dalszy rozwój.

Do góry